Hayal ettiğiniz sürece..
Gereğini Anlamak
Brief


Planma ve Zamanlama
Presentation


Tasarlama ve Oluşturma
Creative


Test ve Zamanında Teslim
Finish


Blog

Son Haberler & Yenilikler

Kurumsal

Başarılı işlere imza atmak için oldukça titiz ve araştırmacı bir şekilde, ciddi vakit ayırarak çalışmamız gerektiğinin farkındayız.
Kaya AŞCI
H. Kaya AŞCI

Onursal Başkan

kaya.asci@astajans.com

Fatih AŞCI
Fatih AŞCI

Ajans Başkanı / Yönetim Kurulu Başkanı

fatih.asci@astajans.com

Bir reklam ajansının “tam hizmet” kapsamında fikir ve iş üretmesi gerekliliğini fark edip bunu uygulamaya koymuş kurumsal bir reklam ajansı Astajans.. Reklamın her alanında hizmet vermekteyiz. Reklam verenin kapımızı çalmasına neden olan her türlü ihtiyacı değerlendirip; zaman, emek ve para kaybı yaşatmadan en uygun çözüme kavuşmasını sağlamak bizim işimiz. Sıfırdan bir marka yaratmayı da, mevcut bir markaya değer katmayı da severiz. Sadece tasarım anlamında değil, farklı fikirleri, değişik mecraları, bambaşka yolları hızla kat etmekte oldukça hünerliyiz. Hiç reklam çalışması ya da web sitesi yaptırtmamış bir müşterinin endişelerini iyi biliriz. Sınırları zorlayan pek çok örnek gösterebilmemiz, reklam verene fikir vermek ve değişik çalışmalara açık olmasını sağlamak gibi konularda yardımcı olur. Başarılı işlere imza atmak için oldukça titiz ve araştırmacı bir şekilde, ciddi vakit ayırarak çalışmamız gerektiğinin farkındayız. Büyük markaların yüksek bütçeli kampanyalarını gerçekleştirmenin yanı sıra sadece ”bir web sitem olsun” diye gelen reklam verene de severek hizmet veririz.

Vizyon

İlkelerimiz;

Astajans İletişim ve Reklamcılık A.Ş, hizmet verdiği kurum ve firmaların, görsel ve kurumsal kimliklerini oluşturur, hedef kitleye ulaşmada uygulanacak adımları belirler, gerekli çözümleri üretir ve müşterileri adına uygular. İşlerinde hazır ve uygulanmış fikirlere yer vermez yaratıcılığı ön planda tutar.

Geniş hizmet yelpazesi ile müşterilerinin tanıtımı ile ilgili tüm isteklerine cevap verebilir, müşteri ilişkilerinde iyi hizmet ve uzun soluklu bir iş birliği yaratma amacı güder. İş teslimi ve bitirmede verdiği sürenin dışına çıkmaz, müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutar.

Kısaca Astajans sizin için çalışır, sizin için üretir, sizin için uygular.

Saygılarımızla...

Referanslarımız

İletişim

İstek ve önerileriniz için sadece bir mesaj bırakın...

İletişim Bilgileri • Atatürk Bulvarı Deposite Ofis A1 Blok K:4 403D
  Başakşehir - İstanbul
 • Telefon
  :
    +90 212 651 05 15

 • Mobil
  :
    +90 530 265 20 99 (Santral)

 • Faks
  :
    +90 212 651 05 85

 • Email
  :

 • Web
  :
 • Bize Yazın

  Lütfen Tüm Alanları Doldurunuz

  Haberler

  Haberler, kampanyalar ve gelişmeler hakkında mail yoluyla bilgi almak istermisiniz?