arac-giydirme

Araçlar üzerinde uygulanacak reklam faaliyetlerinin birkaç yöntemi yer almaktadır. Televizyon ve radyolarda kullanılan bu reklamların hepsi farklı amaçlara hizmet etmektedir. Bunun yanında araba üzerindeki kullanılacak olan reklamlar sürekli olarak gezmekte ve farklı mekânlarda tanıtımını gerçekleştirmektedir Kullanılacak olan reklamların bu alanda en etkili ve en uygun yöntemlerinden bir tanesi olarak görülmektedir. Günümüzde binlerce şirket araç kaplama faaliyetlerine yer vermektedir.

Profesyonel Araç Giydirme Şirketi

Araç reklamı nasıl gerçekleştirilir? Reklam koyma işlemin yapılacağı kullanmış olduğunuz aracın ölçüleri alındıktan sonra sıra işleme geçilmektedir. Reklam kaplama işinde uzman grafiker arkadaşımız talep etmiş olduğunuz araç giydirme uygulamasını yapabilmektedir. Reklam faaliyetleri işleminin bu safhası çok her zaman önemli aşamalar arasındadır. Bu işlem sırasında yapılacak bir hatanın dönüşü olmamaktadır. Yanlış yapılacak üretim montaj esnasında aracın üstünde kendini belli edebilmektedir. Bu anlamda kaplama konusunda her zaman dikkat edilmesi gereken diğer bir hususta reklam yapılacak aracın; kapı kollarına, farlara, kapı aralarına, çıtalara vb. bölgelerine yazıların gelmemesi gerekmektedir.

En Uygun Reklam Çözümleri

Reklam şirketimiz açık havada, her türlü araç giydirme faaliyetlerini müşterilerine en uygun çözüm ve uygulamaları sunabilmektedir. Tecrübeli personelimiz ile beraber sürekli olarak altyapımızı büyütmeye ve geliştirmeye devam ediyoruz. Bünyemize katmış olduğumuz yeni uygulama ve ekipmanlarla her geçen gün açık hava reklamcılığı konusunda üretim ve montaj olmak üzere ciddi deneyimler kazanmıştır.