arac-giydirme

Reklam kaplama hizmeti firmanızı hitap etmenin en iyi yolları arasındadır. Bu reklam türü insanların dikkatini çeken bir uygulamadır. Şirketler mecburi olarak araç giydirme hizmetinden yararlanmaktadır. Bunun nedeni kurumsal her alanda kendilerini marka edindirme ve her geçen gün oluşturdukları logoların akılda kalmasını sağlayan reklam aracı olarak yer almasıdır. Örneğin bir alışveriş merkezinin servis araçlarını, araçlarını, eğer bu taşıtların tasarımları yapılmasa hangi aracın, hangi şirkete ait olduğunu hiçbir şekilde bilemezdik.

Araç Reklam Uygulaması

Araç reklamı yaptırmak için şirketimizin iletişim sayfamızda ki formu bize göndermeniz yeterlidir. Reklam kaplama ücretlendirmelerin çıkarılması adına aracın uygulama yapılacak yerin tam ölçülerinin alınması zorunludur. Firmamız araç giydirme hizmetini üç farklı şekilde uygulamaktadır. Bu işlemlerden biri yarı kast folyo diğeri ise tam kast folyo ile gerekiyor bir diğeri de mıknatıslı bir folyo ile yapılmaktadır. Bu işlemde kesinlikle araca zarar vermemektedir.

Önceki Reklamları Kolayca Sökebiliyoruz

Taşıt üzerine folyolar yapıştırılmadan önce aracın tam resimleri çekilmektedir. İşlem öncesinde gerekli programlar da dizayn edildikten sonra sizlerin onayına sunulmaktadır. Tasarım sizden onay aldıktan sonra dijital baskı makinesinden folyoya basılmakta ve bu ustalarımız tarafından ışıklı tabela yapılmaktadır. Kaplama işi zor iş ve çok ince ustalık isteyen bir reklam hizmetidir. Şirket bünyemizde sadece araç kaplama işi ile uğraşan alanında uzman ustalarımız yer almaktadır.