sl7

LED ışıklı tabela sistemlerinin diğer bir özelliği ise belirli sabit bir promosyona veya reklama bağlı olarak işlem yapmamasıdır. Herhangi bir tabelada yapabileceğiniz bir promosyon veya reklamın bir sefere mahsus kullanabilirsiniz. İlerleyen teknoloji sayesinde artık belirli bir reklama sabit kalmaktan kurtulup istediğiniz an istediğiniz kampanyayı müşterilerinize sunabilirsiniz.

LED Ne Demektir?

LED teknolojisi diyot temelli, yarı-iletken, ışık yayan bir elektronik devre ürünü olarak bilinmektedir. 1920 yılında LED Rusya’da icat edilmiştir. 1962 tarihine gelindiğinde USA’da pratik şekilde uygulanabilen elektronik bir bileşen elde edilmiştir. Radyo teknisyeni Oleg Vladimirovich Losev radyo alıcıları üzerinde kullanılmış olan diyotların ışık yaydığını fark etmiştir. 1927 tarihinde bir Rus gazetesinde LED hakkında buluşlarını yayınlamıştır. İlk zamanlarda yalnızca zayıf kuvvetli kırmızı ışık veren LED ışıklı tabela sistemleri günümüzde oldukça yüksek ışıkta gösterim yapabilmektedir.

LED Ekrankarda Daha İyi Reklam Yapabilirsiniz

Firmanızın LED ışıklı tabela sayesinde kampanya ve promosyonlarınızı daha iyi bir reklam için ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız bizi arayabilirsiniz. Firmanıza en uygun olabilecek LED ekran sistemleri hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamız LED teknolojisi ile ilgi ve birikimimizi paylaşalım ve işletmenizin reklam maliyetlerini minimum reklam gelirleriniz maksimum düzeyde tutalım. Tamamı kendi ithalatımız ve imalatımız olan bu LED sistemlerinden sizlere çok uygun ve cazip maliyetler ile hizmet vermeye devam ediyoruz.