Paslanmaz-Kutu-Harf-Tabela

Son yıllarda reklam sektörüne olan ilgi daha da arttı. Bunun nedeni ise, firmaların reklam ve tanıtımlarını yapabilmeleri için gerekli olan tabelalara daha fazla ihtiyaç duyulmasıdır. Öyle ki; kutu harf tabela da firmaların genelde en çok tercih ettikleri tabela çeşitlerinden biri olup, hem zarif hem de çekici olmaları sebebi ile tercih edilmektedir. Router ve lazer gibi cihazlar ile kesinlen bu tabelalar, özellikle alışveriş merkezlerinde tercih ediliyor.

Kutu harf tabelalarında çeşitleri bulunmaktadır. Strafor, Alüminyum, pleksi kutu harf, paslanmaz krom kutu harf, köpük kutu, pirinç kutu ve Dekota kutu harf olarak yapılmaktadır. Bu tabelaların yapımı ise oldukça zahmetlidir. Öncelikle tasarımı ile ilgilenilir ve tasarımın ardından diğer detaylar gözden geçirilir. Tasarımın ardından malzemeler kesilir ve kullanılan malzemeye göre de boyanır.

Montajı için ise kesinlikle uzman kişilerin olması gerekmektedir. Genellikle büyük boylarda yapıldığı için dikkatleri üzerine kolayca çekebiliyor. Özellikle canlı renkler ile yapılıyor olması firmaların fark edilmesinde de rol oynuyor.

Hem gösterişli, hem de oldukça zarif olan kutu harf tabelalar, çoğunlukla insanların yoğun oldukları yerlerde hizmet veren markaların daha kolay fark edilmesini sağlıyor. Bu yüzden, markaların en çok tercih ettiği tabela türü olan bu tabelalar sayesinde insanların ilgisini markaya daha kolay çekmek mümkündür. Eğer siz de tabela yaptırmak istiyorsanız bu tabelalar en doğru seçim olacaktır.